Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Zlatá poctivá práce - Kolínští Draci vyhráli ligu!

Úvodní strana » Archiv » Zlatá poctivá práce - Kolínští Draci vyhráli ligu!

Další ročník České sledge hokejové ligy je po víkendu minulostí. Mistrem České republiky se po dlouholeté trpělivé a tvrdé práci stali zcela po zásluze Draci Kolín, kteří ve druhém finále hladce v poměru 6:0 přejeli Zlín a celou sérii vyhráli 2:0 na zápasy. Přihřát polívčičku si musí i Olomouc, jejíž gólman Libor Hulín zasáhl v kolínském dresu do prvního semifinálového souboje se Spartou (výsledek snad radši nepřipomínat...). Bronzové medaile získali podle předpokladů karlovarští Žraloci. Ti si ve druhém zápase poradili se Spartou 5:2 a sérii vyhráli 2:0. Novým mistrům gratulujeme!

zveřejněno v neděli 18.04.2010

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com