Vyrovnáno! V neděli bude znám nový mistr

Úvodní strana » Archiv » Vyrovnáno! V neděli bude znám nový mistr

Čtyři branky vstřelili karlovarští Žraloci v odvetě finálového utkání České sledge hokejové ligy. A protože sami ani jednou neinkasovali, porazili pražskou Spartu na svém ledě 4:0. Stav série je tedy vyrovnán na 1:1. Západočeši udávali od samého začátku hře tempo a z první branky se radovali v 10. minutě. V přesilovce se prosadil Tomáš Berger. Další gól padl pět minut před druhou sirénou. Po buly v útočném pásmu se prosadil Geier. Definitivní rozluštětí sobotní tajenky potom přinesl v jednačtyřicáté minutě proměněný samostatný únik Geiera. Těsně před koncem uzavřel na konečných 4:0 z dalšího úniku kapitán Jiří Berger. O držiteli letošního mistrovského titulu se tak rozhodne v neděli od 17:30 v Karlových Varech. Utkání opět můžete sledovat prostřednictvím on-line přenosu!

Kolín vyhrál a zítra se rozhodne i o bronzu
Překvapivě skončilo druhé utkání o třetí místo. Kolínští sledge hokejisté vyhráli ve Zlíně 3:0, srovnali stav série na 1:1 a v neděli se tak rozhodne i o držiteli bronzových medailí. V dresu Draků se dvakrát prosadil Kubeš a jednou Šafránek.