Přátelské zápasy s Kolínem

Úvodní strana » Archiv » Přátelské zápasy s Kolínem

1. zápas - ZS Uničov, hráno 3 x 15 min.
APA VČAS Olomouc - SC Draci Kolín 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Skóre otevřel už po 10 minutách hry Staněk. Hned na začátku druhého dějství zvýšil vedení Stodola. Kolínu se zásluhou Obořila podařilo snížit, ale hned poté vrátil dvoubrankový náskok na stranu Olomouce nový střelec Stodola. Ve třetí třetině uzavřel skóre na konečných 4:1 po samostatném úniku kapitán Geier.

Branky a přihrávky: 10:29 Staněk (Stodola), 15:47 Stodola (Staněk), 24:30 Stodola (Staněk), 38:12 Geier (Staněk) - 23:27 Kubeš (Obořil)

Rozhodčí: Kubát O., vyloučení: 0:0.

Diváci: 20

Sestava Olomouce: Veselý J. - Veselý K., Staněk, Vaverka, Keller, Havlík, Geier, Žíla, Stodola, Fojtík, Brix, asistent trenéra: Smékal M.

Sestava Kolína: Najbrt Michal - Obořil, Táborská, Najbrt Milan, Kubeš, Hron, Bejvl, trenér: Tejkal S.

2. zápas - ZS Prostějov, hráno 3 x 20 min.
APA VČAS Olomouc - SC Draci Kolín 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)

Druhé utkání bylo o hodně zajímavější. Obě mužstva se dohodli, že zápas odehrají na tři dvacetiminutové třetiny. Do branky Kolína se navíc posadil útočník pražské Sparty Kvoch a Olomouc půjčila svému soupeři i dva hráče do pole, Staňka a Kellera. Lépe do zápasu vkročila Olomouc, když už ve třetí minutě otevřel skóre J. Veselý. Draci ale vyrovnali. V 16. minutě se po samostatném úniku trefil Kubeš. Tři minuty po začátku druhé třetiny přidal svou druhou branku v zápase J. Veselý a poslal Kohouty do vedení. V dalším zbytku utkání se střelecky prosazovali už jen domácí, i když si i hosté několik slušných šancí vytvořili. Za Hanáky se postupně trefili Derka, Geier, Brix, J. Veselý a Havlík. Pět minut před koncem zápasu předvedli bitku pro diváky olomoucký K. Veselý a Keller, hrající v tomto měření sil za Kolín. Oba vyfasovali dvouminutové tresty. Oba přípravné duely se rozhodně vydařili, hrálo se korektně na obou stranách.

Branky a přihrávky: 3:01 Veselý J. (Derka), 23:07 Veselý J. (Derka), 32:20 Derka (Veselý J.), 37:43 Geier (Derka), 51:12 Brix (Havlík), 52:22 Veselý J. (Brix), 56:49 Havlík (Veselý J.) - 15:18 Kubeš (Bejvl).

Rozhodčí: Kubát O., vyloučení: 1:1, bez využití.

Diváci: 40

Sestava Olomouce: Hulín - Veselý K., Veselý J., Vaverka, Havlík, Geier, Derka, Žíla, Stodola, Fojtík, Brix, Šefčík, asistent trenéra: Smékal M.

Sestava Kolína: Kvoch - Staněk, Keller, Najbrt Milan, Bejvl, Kubeš, Táborská, Obořil, Hron, trenér: Tejkal S.