Olomouc se rozloučila prohrou

Úvodní strana » Archiv » Olomouc se rozloučila prohrou

ZAS Hamé Sedící Medvědi Zlín - APA VČAS Olomouc 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

V prvních dvou třetinách měl více ze hry Zlín. Lépe kombinoval, byl rychlejší a svého soupeře nepustil téměř do žádné šance. Zaslouženě se tak dočkal i první branky. Po Fojtíkově asistenci vypálil od modré přes tři hráče Šojdr. Gólman Hulín sice reflexivně máchl vyrážečkou, ale kotouč skončil v jeho síti. Šojdr trefil přesně levý horní růžek. V posledním dějství zápasu se přesunul kapitán Hanáků Geier z obrany do útoku. Kohouti začali hrát lépe, vytvořili si i několik šancí. Během posledních sedmi minut dostala Olomouc zlínské Medvědy pod zámek, ale koncovka byla bezzubá. Strážci domácí svatyně pomohlo několikrát i štěstí. Olomoučtí tak zakončili sezónu smutnou, ale symbolickou a spravedlivou prohrou 0:1.

Branky a přihrávky: 18:06 Šojdr (Fojtík)
Rozhodčí: Pelant-Vaněk, Charous, vyloučení: 1:0, bez využití.