Sportovní organizace handicapovaných Olomouc

Duel s Budějovicemi rozhodly až nájezdy

Úvodní strana » Archiv » Duel s Budějovicemi rozhodly až nájezdy

Olomoučtí Kohouti si do tabulky České sledge hokejové ligy připsali ve 4. kole dva body. Na samostatné nájezdy porazili tým, ve kterém hráli dva reprezentanti, České Budějovice. Druhý den ale Hanáci dostali předčasnou mikulášskou nadílku, v Prostějově prohráli s Kolínem 1:8, Robert Pabst si v zápase připsal 4 branky a asistenci k tomu.

Olomoučtí Kohouti si do tabulky České sledge hokejové ligy připsali dva body. Na samostatné nájezdy porazili tým, ve kterém hrají hned tři reprezentanti, České Budějovice. Hosté se zásluhou Dvořáka dostali hned v úvodu do vedení. Ve druhé třetině srovnal Geier. V závěrečné penaltové lotince byli úspěšnější domácí v poměru 2:1, rozhodující gól vsítil Karel Veselý.

4. kolo České sledge hokejové ligy, 8.12.2007, ZS Olomouc

APA VČAS Olomouc - B. B. Budweiser Kings
2:1 po s. n.
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

Branky a přihrávky: 18:19 Geier (Brix), rozhodující nájezd Karel Veselý - 3:00 Dvořák.

Rozhodčí: Cik.

Vyloučení: 3:0, využití: 0:0, v oslabení: 0:0.

Diváci: 42.

Průběh zápasu: 0:1, 2:1.

Sestava APA VČAS Olomouc: Hulín - Veselý K., Mlčák, Brix (A) - Veselý J., Staněk, Vaverka, Havlík (A), Geier L. (C), Žíla, Keller, Stodola.

Sestava B. B. Budweiser Kings: Švec - Rumplík, Klíma, Málek, David, Jedliska, Podhradský, Kováč (C), Dvořák.

Černého Petra dostaly Budějovice
Do utkání vstoupili domácí tradičně. A to rychle obdrženou brankou, kdy již ve třetí minutě pohodlně nadvakrát skóroval hostující Dvořák. Na ledě byla prakticky tři družstva. Olomoučtí Kohouti, Králové z Českých Budějovic a potom jednočlenné družstvo ?Kovář?. Zatímco dva prvně jmenované týmy hrály špatně, Kovář v modrém dresu Jihočechů hrál velmi dobře a domácí jej drželi na uzdě jen za cenu tvrdé hry anebo faulů. V první třetině tedy hlavně díky tomuto hráči ?kralovali? na ledě hosté. Další brankový úspěch však nezaznamenali a tak první část hry přinesla výsledek 0:1.

Ve druhé třetině domácí zlepšili hru, více se snažili bruslit a kombinovat. A v devatenácté minutě dokonce srovnali stav po brejkové brance Libora Geiera. I přes další gólové příležitosti na obou stranách se zastavilo skóre na stavu 1:1.

Třetí díl hokejové skládanky se velmi podobal druhé části hry, kdy se obě mužstva dostala do několika slibných příležitostí. Za zmínku stojí nájezd domácího Staňka, jenž trefil brankáře do masky a potom tyč nastřelená hostujícím útočníkem. Žádnému družstvu se však gól vsítit nepodařilo a utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V první sérii se dostali do vedení hosté po perfektní střele Dvořáka, naopak Stodola naložil se svou šancí mizerně. Další nájezd hostů zlikvidoval betony domácí gólman Hulín a vyrovnání přinesla Geierova střela nad lapačku. Rozhodovala tedy třetí sada, výborně hrající Kovář neprostřelil Hulína, zatímco olomoucký Karel Veselý rozvlnil síť v horním růžku Švecovy branky.

V zápase, který by měl podle předpokladů určit pořadí na dvou nepostupových místech do play off, byli šťastnější domácí.

zveřejněno v neděli 02.12.2007

Sponzoři

APA VČaS Olomouc Dobré místo pro život Konto bariéry 77 HCO Seritech sporthokej.cz Olomouc CANIS safety a.s. G3 Hokej.cz Chemolak WebovePrezentace.com